Chytré žaluzie, rolety a stínění: tipy a komponenty

Denní světlo je důležitým prvkem každého domova. My s ním umíme pracovat tak, aby Vám bylo k užitku. Chytré žaluzie, rolety a další stínící prvky můžete ovládat tak, že zároveň regulujete teplotu v domě nebo si zajistíte příjemné probuzení.

Chytré ovládání žaluzií kolem bazénu

Co všechno může umět Váš dům?

Regulování teploty s pomocí zastínění

Slunce vám v zimních měsících pomůže s vytápěním bytu, systém proto nechá ve slunečních dnech žaluzie roztažené. Naopak v horkých letních dnech Váš domov zastíní tak, abyste se vrátili do příjemného chládku.

Ochrana před bouřkou

Systém ohlídá blížící se bouřku a vytáhne venkovní žaluzie nebo rolety do bezpečné polohy.

Dostatek soukromí

Po setmění se žaluzie či rolety automaticky stáhnou a poskytnou Vám a Vaší rodině potřebné soukromí.

Kombinace různých druhů stínící techniky

Do Vašeho chytrého domu si můžete vybrat z různých druhů stínící techniky a s pomocí systému ovládat žaluzie, venkovní i vnitřní rolety a další prvky.

Smarteon tip: Procitejte slunečním pohlazením

Někdy musíme nastavit budík nebo hudební přehrávač, aby nás ráno probudil, protože potřebujeme vstát ještě před svítáním. Ale pokud můžete procitnout, teprve až slunce vykoukne nad východní kopce, tak místo malého automatického křiklouna použijte chytré ovládání žaluzií. Jakmile přijde chvíle, kdy chcete být probuzeni, inteligentní stínící prvky se posunou tak, aby dovnitř tiše vpustily sluneční světlo. Váš organismus pochopí, že přišel den, aniž byste byli vytrženi z odpočinku rušivým zvukem.

Chytré žaluzie a další komponenty

  • Žaluzie
  • Rolety
  • Světelné čidlo
  • Teplotní čidlo
[contact-form-7 id=“672″]