Servisní balíček STANDARD pro chytré domácnosti

Inteligentní systém vám ušetří spoustu času a energie, ale musí být profesionálně vytvořený a udržovaný. Poměrně levným servisem předejdeme drahým škodám, které by jinak mohly časem vzniknout kvůli zastaralé chytré domácnosti.

Servisní balíček STANDARD

Jakmile přenecháte rutinu moderním technologiím, můžete se věnovat pouze kreativní práci nebo odpočinku. Dělejte, co umíte a máte rádi, bavte se, relaxujte. Údržbu svojí chytré domácnosti mezitím nechejte na nás, včetně zdánlivých detailů. Nepochybujeme, že umíte vyměnit klasické baterie, avšak například v komponentách Loxone jsou různé baterky, a většinou nejde o standardní typ AA. Svěřte tuto starost nám, a nemusíte mít strach, že nešťastným poškozením některého přístroje přijdete o záruku. Náš technik navíc vždycky rovnou ověří, zda případný problém nevznikl jinde, nežli se na první pohled může zdát.

Reálný příběh: drahá škoda kvůli laciným chybám

Uprostřed víkendu nás naléhavě požádal o pomoc člověk, který má ve svém moderním rodinném domě nainstalovaný systém Loxone. Takže teoreticky může ušetřit spoustu času a energie, v době našeho příjezdu však bohužel praxe vypadala jinak.

Inteligentní elektroinstalace totiž v tomto případě byla naprojektovaná a nainstalovaná neprofesionálně, navíc zodpovědná firma se svým klientem přestala komunikovat. Systém proto několik let neprošel žádnou aktualizací, nikdo nehlídal stav jednotlivých komponent a nezálohoval data. Takže se postupně opotřebovala, a následně selhala paměťová SD (Secure Digital) karta, která přitom stojí řádově jenom stovky českých korun. V důsledku těchto banálních chyb ovšem vznikla daleko větší škoda.

Jednotlivé funkce chytrého domu jsme museli naprogramovat znovu, což majitele stálo řádově desítky tisíc korun. Na základě této zkušeností si objednal servisní balíček STANDARD, za 1 500 Kč/měsíc.

Co obsahuje servisní balíček STANDARD

Aktivní technickou podporu na požádání:

  • zatelefonujeme Vám do 24 hodin
  • technik k Vám osobně přijede do 5 dnů

Programování:

  • pokud půjde o Vaše nové požadavky, maximálně 4 hodiny/rok
  • pokud půjde o opravy, neomezeně

Prodlouženou záruku na hardware:

3 roky

Bezpečnostní aktualizace:

standardně na rok, případně půlročně nebo kvartálně

Profesionální přenastavení systému:

podle Vašich nových požadavků (přeprogramování softwaru – konfigurace, optimalizace)

Konzultace Vašich otázek a návrhy řešení:

Chybí, nebo přebývá Vám něco ve Vaší chytré domácnosti? Zaslechli jste o nové funkci, kterou byste chtěli vyzkoušet? Narodilo se Vám dítě, nebo jste si pořídili zvíře, a chcete tomu svoji domácnost přizpůsobit? Jsme Vám k dispozici.

Náhradní komponenty skladem:

Jsme oficiální vlajkovou lodí rakouské společnosti Loxone, proto máme v zásobě nejkvalitnější hardware pro chytré domácnosti.

Za 2 500 Kč/měsíc poskytujeme servisní balíček PREMIUM, který zahrnuje ještě rychlejší podporu a další bonusy. Především Vám však nabízíme bezplatnou konzultaci, abychom společně probrali Vaše potřeby a představy. Proto budeme rádi, pokud využijete následující formulář a pošlete nám svoje kontaktní údaje.

[contact-form-7 id=“672″]