Smart Sauna Vás poslechne i na dálku

Po zimních radovánkách, které prožijete třeba na běžkách nebo sjezdovkách, Vašemu tělu prospěje pořádné teplo. V chytrém domě nemusíte čekat, než se nahřeje sauna. Požadovanou teplotu zvolíte cestou domů, kde po návratu zamíříte rovnou pro ručník. Ano, kromě řady jiných šikovných prvků může být součástí inteligentního domu i “Smart Sauna”.

Smart Sauna, ovládání sauny

Co umí chytrý dům v sauně ovládat?

Spouštění sauny

Vracíte se z hor a už se těšíte na regeneraci v sauně? Zapněte si ji dopředu tak, aby byla v čase Vašeho příjezdu optimálně vytopená.

Nastavení teploty na dálku

Spolu se spuštěním sauny můžete zvolit i teplotu, která v sauně bude. Nemusíte tak chodit kontrolovat, jestli už je dostatečně nahřátá – systém Vás informuje, až bude připravená.

Ovládání vlhkosti v sauně

Každému vyhovuje jiná míra vlhkosti vzduchu. V chytrém domě ji můžete snadno regulovat podle aktuální potřeby uživatelů.

Hudba v sauně

K pořádné relaxaci patří i správná hudba. Nastavte si ji podle nálady nebo překvapte partnera či partnerku zajímavým hudebním doprovodem.

Smarteon tip: Osvěžení nastavte přes aplikaci

Zatímco někdy se cítíte na plný džber ledové vody, jindy se chcete zchladit spíš postupně. V mobilní aplikaci jednoduše nastavíte teplotu koupele, kterou se po saunování osvěžíte, a vyhnete se tak nepříjemným teplotním šokům.

Jaké komponenty obsahuje Smart Sauna

  • Teplotní čidlo
  • Čidlo vlhkosti
  • Hudební server
[contact-form-7 id=“672″]